tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 100 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
18:07-- Eduard: No to sme dopadli teda! Ale je to vekom a samozrejme spoločenskými pomermi. Veľa všeličoho sa udialo, tak sa aj človek podľa toho nejak nastaví. Ja si hovorím každým rokom, že sa do niečoho pustím, ale vždy je to iba predsavzatie na Silvestra. Už sú iné priority, ale drieme to určite, nezanevieram. Uvidíme čo bude.
10:14-- Teslak: Aj u mňa priatelu už mi ostali v izbe lebo bicie, nejaké DJ prehrávače a zopár gitár.Ale neveril by si mi koľkokrát mi píšu ľudia ohľadom rady alebo opravy magnetofonov hlavne kotucakov.Ale celá zbierka je už dávno minulosť až na jeden mgf čo som dostal od kamaráta.
12:19-- Eduard: Jéééj, sem niekto aj píše? Ahoj Tomáš! No vieš, veľa vecí sa zmenilo, ale vidíš, žijem, zbierka zapadá prachom, ale pravidelne ju vysávam, takže nie je to až také zlé. Asi čakám na dôchodok, kedy budem mať na tieto veci omnoho viac času a voľnú myseľ.
13:18-- Teslak: Ako žiješ nebol som tu už niekoľko rokov
13:18-- Teslak: Ahoj Edo !
20:22-- Eduard: Zdravím, nie, 820-ku by som si chcel nechať. Tesla "expozíciou" som dosť oklieštil, nechávam si iba SM 260, 261 a 820-ku.
19:26-- glastron: zdravim eduard,nahodou teslu 820a nepredavate? dakujem
7:06-- Eduard: Palo, aj by som povedal, že je asi dobré sa zamyslieť či preferovať kvantitu, alebo kvalitu. Takže mojim plánom je oddeliť zrno od pliev a konečne na čo sa chystám už roky, zredukovať počet magičov doma. No ale je tu tá druhá zložka a to je čas. To už je horšie. Hodina denne by bol čas, ale na takúto robotu treba niekoľko hodín v kuse aby človek nestratil niť.
23:04-- PotPalo: Ono je hlavne problém s časopriestorom. Nieje čas a ani priestor. :S
17:01-- Eduard: Tak no, žijú, prežívajú, čaká sa na znovuzobudenie ktoré nie a nie prísť. :-)
14:15-- oneeeee: boomboxy ešte žijú .
18:22-- Eduard: No né, sem aj niekto chodí???? Krtek, kde máš web??? Ja žijem, s rúškom na ksichte!
14:52-- krtek: Všude to zdechlo, už to nikdo nesbírá :P
14:52-- karlosg: uz to tu zdochlo?
12:27-- Eduard: ... a posledný... :P
0:16-- PotPalo: Prvý! :P
18:40-- PotPalo: O mesiac o tomto čase už bude po Vianociach. Ako dobre. ;)
9:41-- Eduard: Aj tak to nikto nečíta a vôbec, netuším kde tá chyba je. Ja nemám čas čítať svoju vlastnú stránku! :P
16:38-- PotPalo: "webového profilu profilu " na hlavnej stránke...
18:32-- PotPalo: To jej otvoríme škárku bez sieťky, ale to je na druhom konci bytu, teda na balkóne, to by pavúky mali dlhú cestu až sem. To by trikrát zablúdili, než by sa mi sem odtiaľ dostali.
15:10-- Eduard: Ale jedno nechápem, ako tá hrdzavá mačka vie prejsť cez sieťku... O.O
14:43-- PotPalo: Aj u teba? Sedia v kúte a pozorujú dianie v miestnosti. Ja ich volám špióni. Ako sa dostanú dnu netuším, všade sú sieťky. Aj teraz tu jedného špióna mám, v kúte sa tvári že tam nieje.
12:25-- Eduard: Jáj Palino, rovnako ako nedokážem riešiť predčasný prechod žien do klimaktéria, nepomôžem ti ani v tomto. Blbá chrobač ale áno. Už sa sťahuje zvonka dnu a dom je plný spiderov.
22:22-- PotPalo: Blbá chrobač! Zase ten starý chrobák: keď sa prihlásim na boombox.sk (bez www, úvodná stránka) a kliknem na odkaz ktorý je s www na začiatku (áno, sú tu pomiešané časti stránky s a bez www), tak tam nie som prihlásený. A zrejme to funguje aj naopak. Preto som bol prihlásený kedysi dvakrát, páč to chcelo prihlásenie znova. Nejako to má rozdvojenú osobnosť, tento systém. Nech žije hmyz! :P
22:13-- PotPalo: Nič! Zabalené v troch červených krabiciach so striebornými hviezdičkami. Alebo pokiaľ predsa niečo, tak by som chcel svetový mier. Alebo aspoň svätý pokoj. :D
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Články

JVC PC-25E

'

 

 

PC-25E

JVC PC-25E Portable component system

 

Toto je náš domáci miláčik. Dostal familiárny názov Žehlička podľa skoseného predného panela. Je to chrastítko s brilantnými výškami a funkčnou spoľahlivosťou. Basy buď odišli na dovolenku alebo je predpoklad, že natrvalo emigrovali. Grafický ekvalizér obhospodarujúci 3 pásma je skôr kozmeticko-dizajnový doplnok ako funkčný prvok. Pásmové tiahla potenciometrov 100 Hz, 1 kHz a 10 kHz sú podporené mechanickýmíi ukazovateľmi na prednom paneli. Celé sa to honosne nazýva "SEA GRAPHIC EQUALIZER". Na prednom paneli sú ešte zdierky na externý mikrofón, 3,5mm slúchadlá, veľký ovládač VOLUME na oba kanály súčasne, prepínač MONO - STEREO, prepínač RADIO - TAPE, ovládanie kazetovej mechaniky a koliesko na ladenie rádioprijímača. Na vrchnej časti sa nachádza ladiaci prvok Fine Tuning na krátke vlny a prepínač rozsahov rádiprijímača FM, SW, MW, LW. Nakoniec, odnímateľné dvojpásmové reprobedničky, kde výškový rozsah zabezpečujú akési piezoelektrické meniče asi z nejakých lacných rádiobudíkov. Je to neuveriteľné, ale okrem údaji o impedancii reproduktora 3,2 ohmu je na zadnej strane údaj POWER HANDLING CAPACITY 9W (Max.) Tak ja myslím, že pri maximálnom údere blesku z tých reprákov niečo 9 wattové vylezie. Ale nie, predpokladám ale že je to maximálny krátkodobý a neopakovateľný výkon, ktorý sa do reproduktoru môže priviesť po dobu možno jednej sekundy. Po dobe 1,1 sekundy nám sústava asi zamáva na trvalý odchod. Znovuzrodenie mašinky prebiehalo veľmi rázne, žehlička išla na rozobratie do poslednej skrutky vrátane mechaniky. Tá bola celá zaleptaná od rozkladajúcich sa gumičiek namotaných všade po mechanike a zotrvačníku. Bolo treba skrutkovačom všetko pekne poodlupovať. Je to neuveriteľné ako sa tento druh špeciálnej gumy dokáže po rokoch rozleptať do takéhoto stavu.


Rok výroby: 1983
Váha: 3,58 kg
Rozmery d x v x h: 56 x 18 x 16 cm

Ďalšie fotografie:

Old katalógovka - JVC PC-25E Portable component system JVC PC-25E Portable component system
JVC PC-25E - odnímateľné reproduktory


 

Späť na hlavný zoznam BOOMBOXY

© Eduard, www.boombox.sk
Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -