tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 125 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
18:07-- Eduard: No to sme dopadli teda! Ale je to vekom a samozrejme spoločenskými pomermi. Veľa všeličoho sa udialo, tak sa aj človek podľa toho nejak nastaví. Ja si hovorím každým rokom, že sa do niečoho pustím, ale vždy je to iba predsavzatie na Silvestra. Už sú iné priority, ale drieme to určite, nezanevieram. Uvidíme čo bude.
10:14-- Teslak: Aj u mňa priatelu už mi ostali v izbe lebo bicie, nejaké DJ prehrávače a zopár gitár.Ale neveril by si mi koľkokrát mi píšu ľudia ohľadom rady alebo opravy magnetofonov hlavne kotucakov.Ale celá zbierka je už dávno minulosť až na jeden mgf čo som dostal od kamaráta.
12:19-- Eduard: Jéééj, sem niekto aj píše? Ahoj Tomáš! No vieš, veľa vecí sa zmenilo, ale vidíš, žijem, zbierka zapadá prachom, ale pravidelne ju vysávam, takže nie je to až také zlé. Asi čakám na dôchodok, kedy budem mať na tieto veci omnoho viac času a voľnú myseľ.
13:18-- Teslak: Ako žiješ nebol som tu už niekoľko rokov
13:18-- Teslak: Ahoj Edo !
20:22-- Eduard: Zdravím, nie, 820-ku by som si chcel nechať. Tesla "expozíciou" som dosť oklieštil, nechávam si iba SM 260, 261 a 820-ku.
19:26-- glastron: zdravim eduard,nahodou teslu 820a nepredavate? dakujem
7:06-- Eduard: Palo, aj by som povedal, že je asi dobré sa zamyslieť či preferovať kvantitu, alebo kvalitu. Takže mojim plánom je oddeliť zrno od pliev a konečne na čo sa chystám už roky, zredukovať počet magičov doma. No ale je tu tá druhá zložka a to je čas. To už je horšie. Hodina denne by bol čas, ale na takúto robotu treba niekoľko hodín v kuse aby človek nestratil niť.
23:04-- PotPalo: Ono je hlavne problém s časopriestorom. Nieje čas a ani priestor. :S
17:01-- Eduard: Tak no, žijú, prežívajú, čaká sa na znovuzobudenie ktoré nie a nie prísť. :-)
14:15-- oneeeee: boomboxy ešte žijú .
18:22-- Eduard: No né, sem aj niekto chodí???? Krtek, kde máš web??? Ja žijem, s rúškom na ksichte!
14:52-- krtek: Všude to zdechlo, už to nikdo nesbírá :P
14:52-- karlosg: uz to tu zdochlo?
12:27-- Eduard: ... a posledný... :P
0:16-- PotPalo: Prvý! :P
18:40-- PotPalo: O mesiac o tomto čase už bude po Vianociach. Ako dobre. ;)
9:41-- Eduard: Aj tak to nikto nečíta a vôbec, netuším kde tá chyba je. Ja nemám čas čítať svoju vlastnú stránku! :P
16:38-- PotPalo: "webového profilu profilu " na hlavnej stránke...
18:32-- PotPalo: To jej otvoríme škárku bez sieťky, ale to je na druhom konci bytu, teda na balkóne, to by pavúky mali dlhú cestu až sem. To by trikrát zablúdili, než by sa mi sem odtiaľ dostali.
15:10-- Eduard: Ale jedno nechápem, ako tá hrdzavá mačka vie prejsť cez sieťku... O.O
14:43-- PotPalo: Aj u teba? Sedia v kúte a pozorujú dianie v miestnosti. Ja ich volám špióni. Ako sa dostanú dnu netuším, všade sú sieťky. Aj teraz tu jedného špióna mám, v kúte sa tvári že tam nieje.
12:25-- Eduard: Jáj Palino, rovnako ako nedokážem riešiť predčasný prechod žien do klimaktéria, nepomôžem ti ani v tomto. Blbá chrobač ale áno. Už sa sťahuje zvonka dnu a dom je plný spiderov.
22:22-- PotPalo: Blbá chrobač! Zase ten starý chrobák: keď sa prihlásim na boombox.sk (bez www, úvodná stránka) a kliknem na odkaz ktorý je s www na začiatku (áno, sú tu pomiešané časti stránky s a bez www), tak tam nie som prihlásený. A zrejme to funguje aj naopak. Preto som bol prihlásený kedysi dvakrát, páč to chcelo prihlásenie znova. Nejako to má rozdvojenú osobnosť, tento systém. Nech žije hmyz! :P
22:13-- PotPalo: Nič! Zabalené v troch červených krabiciach so striebornými hviezdičkami. Alebo pokiaľ predsa niečo, tak by som chcel svetový mier. Alebo aspoň svätý pokoj. :D
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Články

Napísal: Eduard

'

 

Eagle C-15

Kotúčikové reel to reel audiokazety

Konečne aj v mojej ponuke na početné žiadosti záujemcov!

 
Popis predmetu:

Eagle C-15 - retro kazety audio s kovovými kotúčikmi vovnútri, určené hlavne na vizuálnu prezentáciu do krásnych starých retro zariadení, nakoľko už majú svoj vek.
Sú nové, nepoužité, zabalené v orig, celofáne, balenie po kuse. Možnosť zakúpenia aj viac kusov
.
Tape position: NORMAL
Na kazete sú rôzne nápisy ako High Fidelity reproduction, Studio quality, Max High Output, High bias, Low noise, toto treba brať s rezervou, materiál v kazete je veľmi nízkej kvality. Ja si myslím, že nikto nebude tieto kazety používať na HiFi, alebo nahrávanie, ale skôr ako dekoráciu do mašiniek, alebo maximálne na nejaké nenáročné demo. Tí šikovnejší si do kazety rovno namotajú chromdioxidový materiál obľúbenej značky a majú vystarané. 
Nakoľko je to vec nižšej hodnoty a poštovné by bolo neúmerne vyššie ako zakúpené kazety pri malom odbere, bude pre vás asi lepší osobný odber, ktorý nie je problém po dohode zrealizovať.

Informácia pre tých, čo ma nepoznajú, aby som zase neurazil tých, čo ma poznajú a zdieľajú so mnou na správanie niektorých čitateľov z občianskej inzercie rovnaký názor:
Nie som zásielková služba, takže nežiadajte odo mňa poštovné v cene pri malom množstve, ďalej zľavu na jeden, dva tri, štyri kusy, tak isto mi vznikajú vedľajšie činnosti ako balenie, vypisovanie sprievodiek a iné otravy, toto nie je moja závislá činnosť, ale robím to po večeroch po návrate z práce!
Dovoľujem si komunikovať iba s ľuďmi, ktorí vedia čo je slušnosť, t.j. zdravia, poďakujú atď. Robím to aj ja, a to isté vyžadujem aj od iných. Myslím si, že to nie je nič nenormálne.
Za toto pochopenie vopred ďakujem.

 
Nezasielam na dobierku!!! (otázky prečo mi neklaďte, je národným športom nepreberať dobierky a nehodlám mať tovar 18 dní na pošte a platiť ešte vracačku) Zašlem iba po platbe vopred na účet, alebo najlepšie osobný odber BA II - Trnávka, vidíte presne čo kupujete, na SMS nereagujem. Predaj kaziet nie je podnikateľská činnosť, zbavujem sa zopár nepotrebných kusov, ktoré nenacpem do všetkých magnetofónov.
Inzerát platí do zmazania, alebo záväznej rezervácie, ktorá spočíva v preukázaní sa odoslanou platbou. O aktuálnosti inzerátu sa radšej informujte telefonicky. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
 
Parametre, výbavaHodnotaPoznámka
Zasielacie podmienky SRNIE DOBIERKAPlatba vopred na účet, alebo osobne, prepravné náklady individuálne
Zasielacie podmienky CZ

Platba celej čiastky vopred, iba poštovné vopred neakceptujem.
Číslo účtu zašlem po dohode.

Nakoľko asi Slovenská pošta plánuje zase nejaké zlaté padáky, výrazne sa zmenili od nového roka tarify poštovného. Poplatky do CZ sú preto iba informatívne!

Nakoľko prepravné poplatky sú stále predmetom cenového vzostupu, v prípade záujmu oznámim výšku prepravného aktuálne k dátumu objednania kaziet podľa platných taríf.
Cena za kus9€ 

Pridané do ponuky: 7.2.2014
Originálne fotografie predávanej veci:
Kliknite si na originálnu fotografiu predávanej veci pre zväčšenie a prehliadku fotogalérie:

gallery1

Späť na zoznam vecí Na PREDAJ

© Eduard, www.boombox.sk

Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -