tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 34 návštevníci a jeden člen je on-line

  • Karlos

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O
20:53-- PotPalo: Tak ja práve niečo vyrábam, ale nesúvisí to s boomboxami, tak radšej mlčím.
16:40-- Schwarz14: Nikto nič???
16:33-- Schwarz14: ????
16:33-- Schwarz14: ty vole čo je tu také ticho :D :D :D :D :D ___
4:13-- PotPalo: mrk. áááá, nič nové.
23:50-- PotPalo: Ja sem občas mrknem. A neodhlasujem sa, tak to tu asi straší... :D
20:15-- Eduard: .. a ja že už sem nikto nechodí. No veď aj načo? ...
20:15-- Eduard: Ty tu čo robíš PotPalo??
9:56-- Eduard: Tak! To je presne to, čo kto nezažil, nevie! :P
11:05-- PotPalo: To môžem potvrdiť. Po poslednom upratovaní neviem nájsť nejaké veci, ktoré som predtým presne vedel, kde v tom bordeli sú.
10:50-- Eduard: Palino, také blbé otázky, veď vieš ako to vyzerá u mňa doma. Nemám čas na nič a na tej motorke sa nie a nie zabiť. Ale nie, opustila ma vášeň a kým si nedám dom do poriadku po tých vyjebaných lemploch čo mi pred piatimi rokmi robili rekonštrukciu, tak si asi moc neškrtnem s boomboxami. Tá veľká bordel kopa na mojom stole je odstrašujúca, ale ani omylom si na nej neurobím poriadok. Takto v tej kope vždy nájdem čo potrebujem. Mám skúsenosť, že akonáhle niečo čo bolo na jednom mieste odložím na poriadok niekam, stratí sa to v análoch priestoru a už to nedokážem nájsť.
2:17-- PotPalo: Prečo sa nič nedeje? Takto sa dejiny nepíšu...
23:29-- Eduard: Zdravím Štefan! Ďakujem za prianie. Nuž čo, o záhradku sa moc asi nestarám, už sem asi nechodí toľko ľudí. A som tak lenivý, že sa mi ani nechce pozrieť akú mám návštevnosť... :-)
8:22-- Štefan : Zdravím všetkých,hlavne Eduarda má dnes meniny.Tak všetko najlepšie k meninám,aj keď niektorý to majú na háku. Keď som sem po dlhšej pauze zavítal,tak mám prosbu, zháňam schému na Školský Generátor SP-001 výrobca Tesla Lanškroun,na nete ani prd len obrázky.Pomohli by chalani z Čiech ktorý by mohli poznať niekoho z tej oblasti.Ďakujem .
20:04-- Eduard: Chalani ďakujem, článok o JVC RC-646L som mierne zredukoval na základe vašich podnetov. Ďakujem.
19:54-- Eduard: Ahojte, bol napadnutý server a moju stránko uvyhadzovalo, že obsahuje vírus. Ak také niečo v budúcnosti bude, prosím vás, dajte mi o tom vedieť. Nič deštruktívne, iba to zaťažovalo počítače.
21:55-- Eduard: Ďakujem teda za informácie, trošku zrevidujem ten článok keď už je to tam tak všetko rozpísané.
21:54-- Eduard: Čaute všetci! Ďakujem za pripomienky, určite ich zakomponujem do článku. Som v osledné dni dosť rozhádzaný pretože doma máme zase bojisko a chcel som mať článok už bezodkladne vonku. Nechcelo sa mi do detailov zaoberať vyhľadávaním skladieb a aj som sa pokúšal študovať ten návod na vyhľadávanie, ale nechal som to na čitateľoch ako si poradia. Krtek, dík za postreh, áno, pred kúpoukazeťáku som bol informovaný, že sú tam vymenené kondenzátory a to som tm zabudol uviesť. Zajtra to určite napravím! Čo sa týka hudby 70. rokov, to by som bral, ja si púšťam 80-ky na kazeťáku a to neni ono. Asi budem musieť vytiahnuť fakt nejaké klasické funky 70. rokov, ale asi ani to nebude ono. Tak potom bude buď Zeppelin, alebo Purple...
Tie nápisy nechápem ani ja, ale nech sa k tomu tu vyjadrí Maťo. Akože fakt, je to frajer|!
20:30-- Martin z K: Ešte má 646tka funkciu aj Rewind auto play, Pri vypnutom skenovaní a zatlačení play a rew, sa páska pretoči na začiatok a pustí sa play.
20:27-- Martin z K: Ahoj Edo, parádny článok:))) Ako píše krtek, tá LED v strede má funkciu okrem indikácie pauzy,ked svieti aj pri vyhľadávaní skladieb, ked stlačíš pauzu, tak nájde až nasledujúcu skladbu.Potom sa pauza uvolní. Po opätovnom stlačení znovu vyhľadáva až nasledujúcu skladbu.
18:09-- krtek: Ahoj, web mi funguje a ani antivir už ho nepovažuje za hrozbu :)
Článek o JVC jsem právě dočetl a mám k němu pár poznámek. LED pauzy není jenom pro estetiku, ale proto, že pauza má funkci tlačítka -2- při vyhledávání skladeb. Je to zajímavý řešení a stojí za zmínku. Další věc, všiml jsem si vyměněných kondenzátorů. To je tvoje práce, nebo už to tak bylo? Jak popisuješ kvalitu zvuku, tak mu to evidentně nijak nepomohlo. Mě to hraje ploše i s původníma kondíkama, nicméně nesmíme zapomínat, že stroj je optimalizovaný na hudbu 70. let a tu reprodukuje celkem slušně. Jo a ty nápisy navrchu jsou fakt opravovaný? Tomu se mi nechce věřit. Maťo má tiskárnu na kazeťáky?? :|
8:37-- Eduard: Opravil som skripty v niektorých článkoch a už mne to otvára okamžite. V zdrojovom kóde je toľko bordelu, ani neviem kde sa to tam berie, ale je to daň za všetky facebookové panely a iné chobotiny, ktoré keď sa naseriem vyhádžem odtiaľto :-)
21:12-- Eduard: Čaute, je tu niekto??? Prosím Vás, mohli by ste mi sem na chat napísať, či nemáte problém s načítaním stránnk, napríklad Our Boomboxers? Mne sa to zastaví na nejakom Facebooku a authedmin.eu a stránka nabehne až po hodnej chvíli. Ďakujem.
20:24-- Martin z K: Pozdravujem všetkých priaznivcov krásnych a kvalitných strojov. Budem sa snažiť tu dať čo najskôr tie moje raritky čo mám.
14:21-- Schwarz14: Neviem či som sa už pýtal ale neviete niekto alebo prípadnr nevlastníte rádiomagnetofón s gramofónom Sharp VZ 2500?Len tak pre zaujímavosť sa pýtam

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Články

'

 

Eagle C-15

Kotúčikové reel to reel audiokazety

Konečne aj v mojej ponuke na početné žiadosti záujemcov!

 
Popis predmetu:

Eagle C-15 - retro kazety audio s kovovými kotúčikmi vovnútri, určené hlavne na vizuálnu prezentáciu do krásnych starých retro zariadení, nakoľko už majú svoj vek.
Sú nové, nepoužité, zabalené v orig, celofáne, balenie po kuse. Možnosť zakúpenia aj viac kusov
.
Tape position: NORMAL
Na kazete sú rôzne nápisy ako High Fidelity reproduction, Studio quality, Max High Output, High bias, Low noise, toto treba brať s rezervou, materiál v kazete je veľmi nízkej kvality. Ja si myslím, že nikto nebude tieto kazety používať na HiFi, alebo nahrávanie, ale skôr ako dekoráciu do mašiniek, alebo maximálne na nejaké nenáročné demo. Tí šikovnejší si do kazety rovno namotajú chromdioxidový materiál obľúbenej značky a majú vystarané. 
Nakoľko je to vec nižšej hodnoty a poštovné by bolo neúmerne vyššie ako zakúpené kazety pri malom odbere, bude pre vás asi lepší osobný odber, ktorý nie je problém po dohode zrealizovať.

Informácia pre tých, čo ma nepoznajú, aby som zase neurazil tých, čo ma poznajú a zdieľajú so mnou na správanie niektorých čitateľov z občianskej inzercie rovnaký názor:
Nie som zásielková služba, takže nežiadajte odo mňa poštovné v cene pri malom množstve, ďalej zľavu na jeden, dva tri, štyri kusy, tak isto mi vznikajú vedľajšie činnosti ako balenie, vypisovanie sprievodiek a iné otravy, toto nie je moja závislá činnosť, ale robím to po večeroch po návrate z práce!
Dovoľujem si komunikovať iba s ľuďmi, ktorí vedia čo je slušnosť, t.j. zdravia, poďakujú atď. Robím to aj ja, a to isté vyžadujem aj od iných. Myslím si, že to nie je nič nenormálne.
Za toto pochopenie vopred ďakujem.

 
Nezasielam na dobierku!!! (otázky prečo mi neklaďte, je národným športom nepreberať dobierky a nehodlám mať tovar 18 dní na pošte a platiť ešte vracačku) Zašlem iba po platbe vopred na účet, alebo najlepšie osobný odber BA II - Trnávka, vidíte presne čo kupujete, na SMS nereagujem. Predaj kaziet nie je podnikateľská činnosť, zbavujem sa zopár nepotrebných kusov, ktoré nenacpem do všetkých magnetofónov.
Inzerát platí do zmazania, alebo záväznej rezervácie, ktorá spočíva v preukázaní sa odoslanou platbou. O aktuálnosti inzerátu sa radšej informujte telefonicky. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
 
Parametre, výbavaHodnotaPoznámka
Zasielacie podmienky SRNIE DOBIERKAPlatba vopred na účet, alebo osobne, prepravné náklady individuálne
Zasielacie podmienky CZ

Platba celej čiastky vopred, iba poštovné vopred neakceptujem.
Číslo účtu zašlem po dohode.

Nakoľko asi Slovenská pošta plánuje zase nejaké zlaté padáky, výrazne sa zmenili od nového roka tarify poštovného. Poplatky do CZ sú preto iba informatívne!

Platba vopred prevodom na účet v SK banke
Do 5 ks kaziet- poistený list, paušálne poistenie do 35€ pri strate - do 500g + 5,50€

Do 10 ks kaziet - poistený list, paušálne poistenie do 35€ pri strate - do 1kg + 9,50€

Viac kusov individuálne, balíky sú čím ťažšie, tým drahšie.

Cena za kus7€ 

Pridané do ponuky: 7.2.2014
Originálne fotografie predávanej veci:
Kliknite si na originálnu fotografiu predávanej veci pre zväčšenie a prehliadku fotogalérie:

gallery1

Späť na zoznam vecí Na PREDAJ

© Eduard, www.boombox.sk

Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -