tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 27 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
20:34-- Tibor: Eduard dakujem za odpoved
20:01-- Eduard: D 8734 ešte nemám zrepasovaný a ani si konkrétne nepamätám ako presne hrá, ale mýtus a kult Asahi RD 830 hravo pochová. Tieto veľké Philips magiče hrali ozaj dobre. Žiaľ, iba výnimočne hrajú Japonci dobre. V tomto sa na Nemcov a Holanďanov nechytajú. Každopádne v mohutnosti zvuku u mňa vedú značky Grundig, telefunken a PHILIPS. Avšak japonské stroje sú zase krásne. Hmm a teraz si vybrať.
5:42-- Tibor: Eduard a co povies na philips d 8734? V porovnani s asahi rd830. Dakujem
21:09-- Eduard: Tibor, Telefunken HiFi Studio 1! Nič lepšieho som doteraz nepočul!!! Alebo Grundig PARTY CENTER 1000. Ale pozor, na Slovensku sa nájde kopa zmrdov, čo nevedia čo za to pýtať s tým, že je prístroj polofunkčný a má chyby. Jasné, iba pregumičkovať... Už ma zopár ľudí varovalo, že na rozoberanie prístroja a vôbec dostať sa ku kazetovej mechanike je neskutočne obtiažne. Preto som sa ho dodnes nechytil! :-)
19:00-- Tibor: Aký boombox by mi Eduard doporučil?
13:13-- velus: Tak znovu odkaz : «Klikni sem na otvorenie odkazu» nemohu na netu najít nic o tom přístroji ....
9:06-- Eduard: Tak asi tým správnym :-) Možno bude malá informácia o dianí, lenže kedy? Už teraz vidím ako si s vyplazeným jazykom poviem, to už je nedeľa a zajtra do práce????
20:14-- PotPalo: ...lenže záleží že ktorým smerom.
20:26-- Eduard: Indícia č.1: Ľady sa pohýňajú... veci sa hýbu...
8:11-- Eduard: Maťo: Videli sme veľa kazeťákov na internete a na SHARP VZ-2500 zabudni. Veľakriku pre nič, nezohnateľné a ak áno, v biednom tech. stave nevedia čo za to pýtať. Zabudni, kúp si gramec a prežeň ho cez PHONO, je to lacnejšie a funguje to rovnako. Nevraviac o tom ako má ten SHARP zložitý gramec napechovaný elektronikou.
8:09-- Eduard: Krtek: Serie ma tých 5 kazeťákov na stole už niekoľko mesiacvov, keby to boli čo len dva, OK, tak ich rozbombardujem a niečo spravím, ale 5 zasraných a zaleptaných kisní, kde na každom je niečo dodrbané, tak na to si reálne zvažujem zobrať z práce dovolenku. Neboj, mašina bez vyhľadávanie nebude, ale chce to ešte trochu času.
8:15-- Schwarz14: Zdravím,chcem sa spýtať,nevideli ste niekto niekedy prenosný boombox aj s gramofónom v sebe čo na tom normálne možno prehrávať LP platne??Alebo nepoznáte niekto boombox Sharp VZ-2500??
22:17-- krtek: Když neni možné, tak neni možné, kazeťák bude bez vyhledávání. A tvůj web bez článku, na kterej jsem se těšil. :|
19:42-- Eduard: Pre krtka: Ako tu súri ten obvod na vyhľadávnie skladieb. Dnes som sa díval na kazeťáky na stole, sú tam pesne ako pred mesiacom, alebo dvoma, ale neni možné sa k tomu dostať. Na baráku kopa roboty a iné veci.
19:39-- Eduard: Nemám na predaj Asahi, ani nejaký náhradný kus. Občas sa v inzercii objaví, ale tie ceny, keby aspoň na tom nechali rovnakú prácu ako ja, ale o tom pochybujem. To sa veľmi ťažko robí a rozoberá. Ľudia na to kašlú aby sa tomu povenovali, ale cenu si zapýtajú. A vôbec to nie je tak super zvuk ako si niekto myslí. Hrá to pekne, ale zas nie aby sa na to skladali ódy.
6:35-- Tibor: zháňam asahi rd 830. nemé niekto na predaj? napríklad Eduard :)
19:24-- krtek: a pamatuješ si jaká byla ta impedance? Mě to na každým kanálu ukazovalo něco jinýho, tak jsem to zprůměroval na 290 ohmů. U nás jdou hlavy ještě koupit, ale s úplně jinou impedancí.
5:53-- Schwarz14: Zdravím!!!Tak sa mi podarilo vymeniť v Condore audiohlavu,lebo tá stará už nenahrávala na ľavý kanál.Zmeral som impendanciu pôvodnej audiohlavy v Condore,potom som našiel v mojich zásobách mechaniky z rozobratých magnetofónov,pomeral hlavy,našiel vhodnú hlavu,vybral,založil,zapájkoval kábliky.nastavil,dal kazetu,pustil a......Voilá,sadlo si to na prvý pokus a už to šlape :D :D prehrávanie,funguje fajn,nahrávanie ešte neviem.Len tak pre zaujímavosť:Darcom hlavy sa stal nejaký lacný,ázíjský vrak rádiokazeťáku(také tie internacionál a podobne od vietnamcov)Nová hlava je zachovalá,málo jazdená ;) ;) ;) ;)
18:39-- Eduard: Pozravujem všetkých.
18:39-- Eduard: Jáj no pekne chlapci že sa sem raz za čas niekto unúva utrúsiť nejaké písmenká!
19:55-- PotPalo: Po dvoch mesiacoch sa tu niekto ozval. Už som myslel že je to iba printscreen. ;) Robiť nieje čo a nieje pre koho. Toť vše. Pozdravujem depresiu a všetky jej obete. :D
16:18-- Schwarz14: Veselé velkonočné sviatky,veľa vody,šťastia,zdravia,lásky a pokoja pri nejakej dobrej hudbe z nejakého kazeťáku,Edo(ak ešte tu vôbec si)Inač na tejto stránke je už nejak podozrivo dlho ticho :) :) Robte už niekto niečo ;) ;) ;) ;)
13:37-- budeka: Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, rodzinnego ciepła z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dla Eduarda, Petry i Boombox. sk
Pozdrowienia z Polski
10:33-- Štefan : To je tak keď niekto deklaruje, ja som sa do toho nerýpal.Priniesol mi chlapík 820-2kusy tak som som si vybral nedoškrkanú,hlavne plexisklo-panel.Otvorím ju a kurva nič nechýbalo len predzosilnovač na magnetickú prenosku,iný velký ako skoro koncáky.No čo už z 3 kusov urobím jeden porídny (článok o 820). Vyzerá že je kvalitnejší ale pôvodný stav je niečo iné-origoš.Zavrel som ju a utrum zatial.Prácu mám v Stupave,majiteľ je spokojný a ja unavený jak c..j Potom Dlhé diely tak makám, a som rád že si odpočiniem,a nie niečo urobiť.Cesta do Stupavy výborná,hlavne evidenčné čisla MA-kokoti na ležatú 8-nie všetci.Ak bude čas odfotím,DPS. Príspevok o vodičovi MA,mám na Fasabúku je pre všetkých Štefan Mikoczi-je verejný aj tak nás velký brat sleduje,tak to mám v p,,i.
19:47-- PotPalo: Sa neser a všetko predaj, keď to chcú.... :D
11:05-- Eduard: Zdravím Štefan§ Nie, mám ho vo výstavke. Prečítajte si o ňom. Kúpu si určite rozmyslíte. Síce bol profesionálne opravený, ale predošlému majiteľovi vyslovene vyhorel a dal do toho prepracované TOSHIBA koncáky. Robota bola odvedená dobre, ale už to nie je originál Marantz. Ale ktovie, možno to až teraz hrá lepšie! :P
22:07-- Štefan : Orion,vaše čokoládová hviezda,ten Marantz je pekný,na predaj? ;)
19:39-- Eduard: Velus, žiarovky to nie sú. Do toho Marantza idú axiálne žiarovky s teplým svetlom. Na modro svieti v podstate presvit od žiaroviek cez tú rádioškálu. Čo sa týka hodnoty, že am bol urobený zásah... Vieš, takejto elektroniky je kopa a ja si myslím, že to skôr niekto ocení ako funkčný kus retroelektroniky, ako keby sa mal patlať v tom, že tam je viac vecí už nie pôvodných. Ja by som rozhodne ako kupca ocenil, že si na tom niekto dal prácu a dal tam silič, pretože tu je predpoklad kvalitnej rádiovej časti a homemade ladenom zosilňovači. Žiadne výčitky. Kto che kúpiť za hubičku, bude špekulovať, kto chce kúpiť funkčné pekné retro, tak to ocení.
12:32-- velus: Jo a svítí to stejne jako tvoje : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
12:28-- velus: Jo ten zesilovač si tam určitě vložil tchán ,,,, ale to mi sběratelé původních strojů neocení ------- :-)

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Články

 

AX-22 sound system

Nenáročná komponentná zostava

 
PREDANÉ
 
Popis predmetu:

Vintage zvukový systém z druhej polovice 80. rokov o šírke 435 mm.
Motorom je zosilňovač JVC AX-22 s podľa mňa úplne postačujúcim výkonom výkonom 2x35W, funkciou LOUDNESS, korekciami BASS, TREBLE, reprovýstupy A,B, plne funkčný.
Tuner FX-33L s malou chybou stereodekodéra, hrá iba v režime MONO, reprodukcia ale postačujúca.
Dvojkazetový deck TD-W11 už je predaný.
Zostava je vhodná do nenáročnej dieľničky, kamkoľvek, kde sa nevyžaduje ťažké HiFi. Samozrejme tomu je prispôsobená aj cena. Celý set je tak, ako je na mojich originálnych fotografiách za 45€. Individuálny predaj možný, ale rátajte s vyššími cenami za jednotlivé komponenty zvlášť. (40€ AMP, 15€ TUN).

Po negatívnych skúsenostiach NEZASIELAM NA DOBIERKU, zašlem iba po platbe vopred na účet, pri osobnom odbere samozrejme rád predvediem a vysvetlím používanie.

Oboznámte sa prosím aj s mojimi PODMIENKAMI PREDAJA.

Parametre, výbavaHodnotaPoznámka
Zasielacie podmienkyNIE DOBIERKAZaslanie po platbe vopred na účet
Cena:40€ 

Pridané do ponuky: 27.11.2016
Predané: 6.1.2017


Originálne fotografie predávanej veci:
Kliknite si na originálnu fotografiu predávanej veci pre zväčšenie a prehliadku fotogalérie:

gallery1

Späť na zoznam vecí Na PREDAJ

© Eduard, www.boombox.sk

Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -