tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 16 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
16:41-- velus: domácí zděděná aparatura : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:40-- velus: a taky prodáno : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:38-- velus: Prodáno panu TUANOVI : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:35-- velus: DETAIL «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:34-- velus: ZEZADU a SLOŽENÝ «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:34-- velus: zezadu : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:29-- velus: Tak schválně, jestli na netu někdo z vás najde tohle: radiomagnetofon Orion model P-ST2, ta dvojka je na štítku posunutá o kousek dolů.
5:49-- PotPalo: ...
12:23-- Eduard: Palino, do mňaaaa!
12:22-- Eduard: Aaale kdeee, minule som k nemu prišiel, otvorím dvere do izby a normálne ako som otváral, tak som zhŕňal fľaše od vína za nimi k stene. A tiež sa mi ospravedlňoval, že sorry, čakal ma na návštevu, ale zabudol vysypať popolník. Vlastne to ani popolník nebol, ale kilový kýblik z tresky. Ale na jeho objhaobu musím povedať, že nebol moc plný. O.O
20:09-- Štefan : Palo nepije ani nefajčí,na kečup a špagety by to stačilo.
16:14-- Eduard: Štefan, ale za to robia drahoty, na gastráče nechú predať chlast a cigarety!
22:12-- Štefan : Palo, zabudol si na gastrolístky,tiež môžu posielať hlavne tie drahšie :D
16:37-- PotPalo: Srandičky srandičky....
7:53-- Eduard: Anoooo Palinoooo! Do niiiich! Všetci budú iba drýzdať, ale fľašu a kartón cigariet ti nikto k dverám nedonesie. Alebo aspoň špagety a kečup! Nevďak vládne svetom! Tak ja ti poprajem niečo konkrétnejšie: Palinko, prajem ti do nového roka špagety zadarmo, kečup za 89 centov a trvalé 90% zľavy na syr a cibuľový záhon plný voňavej cibule na MAKESYR! A k tomu slané cibuľové krekry s 200% pomarančovým džúsom! A kurnik šopa, keď už toto sa ti nesplní, tak potom neviem!
15:39-- PotPalo: Všetkým, ktorý mi do roku 2016 priali všetko najlepšie, odkazujem: vôbec to nepomohlo! Preto mi do roku 2017 posielajte výhradne iba peniaze a alkohol. :D Vďaka.
11:18-- Eduard: Zdravím vás všetkých! Ja vám prajem zdravie a šťastie celý rok, prečo by som to mal robiť iba na Nový rok? Rok 2017 bude prelomový. Buď obnovím činnosť, alebo odstúpim doménu, uvidíme.
23:22-- Schwarz14: Šťastný nový rok 2017 všetkým a hlavne plno funkčných opravených magičov a inej vintage techniky!!!!
17:17-- Štefan : Kurva to budú drahé žárovky. :D
16:45-- krtek: Za žárovku? Tak jo :D
20:23-- Štefan : Krtek ja ti pošlem po novom roku to čo potrebuješ na ten kazeťák.Štefan. :)
14:59-- krtek: Ty žárovky mám já. Klidně pošlu..
14:29-- Eduard: Pepsi pre Psy.... Mal som celú krabičku tých telefónnych, ale vedel som, že v príručnom šuplíčku som mal pár kusov po ruke. Tak vyberám a kukám... 12V, 100mA. Takže tie sa asi hodiť nebudú. Inak tá istá pätica aj typ. Nuž takto to je...
9:57-- Štefan : Zdravím všetkých.Kofola nedošla,ale Pepsi colu mám plnú r... to je tak keď kúpi celá rodina.Žiarovky sú to tie podlhovasté 24 V 50mA aké sú na odkaze.Každý mi hovorí daj tam LED,to že už mám modré LED diody na compe už ma to sere svieti to do očí jak jebnuté.Chcem zachovať pôvodný stav,to nie je vymeniť kondenzátor za tú istú kapacitu,len má iný tvar,ledky mi proste nesedia.Potenciometer je TP 195-195B 2,5k ak by niekto mal v šuplíku.
7:52-- Eduard: Zdravím Ftefan, dofla kofola...
Telefóne žiarovky???? 24V, 100mA? také podlhovasté? Mám ich plnú ***, ale kde???? Keby ste ma dokopali k tomu, aby som ich pohľadal, urobím to. Sú to tie čo píšem? «Klikni sem na otvorenie odkazu»
22:56-- Štefan : Ja želám všetkým pekné vianoce a hlavne zdravie. Ako som písal o nezaplatenej faktúre,tak po pozretí ostatných prác nás baba ojebala o 1000 € !!!!.Tak to je drzosť bez chrbtovej kosti.Pokoj v duši to by som bral,ale keď vás nikto ojebe tak je mi zle.Aukro milujem,keď som dražil tak som napísal predajcovi či môžem zaplatiť v € on že nie,kurva aký problém pošlem mu € a zamení si to v banke,popripade by sam mu dal na poplatky nejaké €.Tak som zistil že môžem ísť do Košíc aj z autom a bude to lacnejšie,to je len príklad,jebem celé Aukro.Ludia nevedia čo už pýtať za JVC mne to vyšlo na 416 €,dalej za zdržím komentára.Pre mňa je dôležitá rodina,hlavne dcéra ktorá sa uzdravila a s mamou sa udobrila,to je hlavné.Krtkovi pošlem čo som mu slúbil,potreboval by som telefonne žiarovky od Eda ak by mal do MC400,a keby niekto mal cermetový potenciometer 6mm oska-2,5k bol by som rád.
9:30-- Eduard: To krtek: "Svátky" sú predĺžený víkend, ale ten pokoj v duši, to by som bral... Ďakujem! Všetkým želám pekný víkend!
22:50-- krtek: Ať si ty peníze užije, když jsou vánoce. Když jsme u toho, tak všem přeju pěkný svátky a klid v duši.. žejo Edo :D

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Články

 

AX-22 sound system

Nenáročná komponentná zostava

 
Popis predmetu:

Predám tento už vintage zvukový systém z druhej polovice 80. rokov o šírke 435 mm.
Motorom je zosilňovač JVC AX-22 s podľa mňa úplne postačujúcim výkonom výkonom 2x35W, funkciou LOUDNESS, korekciami BASS, TREBLE, reprovýstupy A,B, plne funkčný.
Tuner FX-33L s malou chybou stereodekodéra, hrá iba v režime MONO, reprodukcia ale postačujúca.
Dvojkazetový deck TD-W11 už je predaný.
Zostava je vhodná do nenáročnej dieľničky, kamkoľvek, kde sa nevyžaduje ťažké HiFi. Samozrejme tomu je prispôsobená aj cena. Celý set je tak, ako je na mojich originálnych fotografiách za 45€. Individuálny predaj možný, ale rátajte s vyššími cenami za jednotlivé komponenty zvlášť. (40€ AMP, 15€ TUN).

Po negatívnych skúsenostiach NEZASIELAM NA DOBIERKU, zašlem iba po platbe vopred na účet, pri osobnom odbere samozrejme rád predvediem a vysvetlím používanie.

Oboznámte sa prosím aj s mojimi PODMIENKAMI PREDAJA.

Parametre, výbavaHodnotaPoznámka
Zasielacie podmienkyNIE DOBIERKAZaslanie po platbe vopred na účet
Cena:40€ 

Pridané do ponuky: 27.11.2016


Originálne fotografie predávanej veci:
Kliknite si na originálnu fotografiu predávanej veci pre zväčšenie a prehliadku fotogalérie:

gallery1

Späť na zoznam vecí Na PREDAJ

© Eduard, www.boombox.sk

Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -