tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 5 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
19:24-- krtek: a pamatuješ si jaká byla ta impedance? Mě to na každým kanálu ukazovalo něco jinýho, tak jsem to zprůměroval na 290 ohmů. U nás jdou hlavy ještě koupit, ale s úplně jinou impedancí.
5:53-- Schwarz14: Zdravím!!!Tak sa mi podarilo vymeniť v Condore audiohlavu,lebo tá stará už nenahrávala na ľavý kanál.Zmeral som impendanciu pôvodnej audiohlavy v Condore,potom som našiel v mojich zásobách mechaniky z rozobratých magnetofónov,pomeral hlavy,našiel vhodnú hlavu,vybral,založil,zapájkoval kábliky.nastavil,dal kazetu,pustil a......Voilá,sadlo si to na prvý pokus a už to šlape :D :D prehrávanie,funguje fajn,nahrávanie ešte neviem.Len tak pre zaujímavosť:Darcom hlavy sa stal nejaký lacný,ázíjský vrak rádiokazeťáku(také tie internacionál a podobne od vietnamcov)Nová hlava je zachovalá,málo jazdená ;) ;) ;) ;)
18:39-- Eduard: Pozravujem všetkých.
18:39-- Eduard: Jáj no pekne chlapci že sa sem raz za čas niekto unúva utrúsiť nejaké písmenká!
19:55-- PotPalo: Po dvoch mesiacoch sa tu niekto ozval. Už som myslel že je to iba printscreen. ;) Robiť nieje čo a nieje pre koho. Toť vše. Pozdravujem depresiu a všetky jej obete. :D
16:18-- Schwarz14: Veselé velkonočné sviatky,veľa vody,šťastia,zdravia,lásky a pokoja pri nejakej dobrej hudbe z nejakého kazeťáku,Edo(ak ešte tu vôbec si)Inač na tejto stránke je už nejak podozrivo dlho ticho :) :) Robte už niekto niečo ;) ;) ;) ;)
13:37-- budeka: Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, rodzinnego ciepła z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dla Eduarda, Petry i Boombox. sk
Pozdrowienia z Polski
10:33-- Štefan : To je tak keď niekto deklaruje, ja som sa do toho nerýpal.Priniesol mi chlapík 820-2kusy tak som som si vybral nedoškrkanú,hlavne plexisklo-panel.Otvorím ju a kurva nič nechýbalo len predzosilnovač na magnetickú prenosku,iný velký ako skoro koncáky.No čo už z 3 kusov urobím jeden porídny (článok o 820). Vyzerá že je kvalitnejší ale pôvodný stav je niečo iné-origoš.Zavrel som ju a utrum zatial.Prácu mám v Stupave,majiteľ je spokojný a ja unavený jak c..j Potom Dlhé diely tak makám, a som rád že si odpočiniem,a nie niečo urobiť.Cesta do Stupavy výborná,hlavne evidenčné čisla MA-kokoti na ležatú 8-nie všetci.Ak bude čas odfotím,DPS. Príspevok o vodičovi MA,mám na Fasabúku je pre všetkých Štefan Mikoczi-je verejný aj tak nás velký brat sleduje,tak to mám v p,,i.
19:47-- PotPalo: Sa neser a všetko predaj, keď to chcú.... :D
11:05-- Eduard: Zdravím Štefan§ Nie, mám ho vo výstavke. Prečítajte si o ňom. Kúpu si určite rozmyslíte. Síce bol profesionálne opravený, ale predošlému majiteľovi vyslovene vyhorel a dal do toho prepracované TOSHIBA koncáky. Robota bola odvedená dobre, ale už to nie je originál Marantz. Ale ktovie, možno to až teraz hrá lepšie! :P
22:07-- Štefan : Orion,vaše čokoládová hviezda,ten Marantz je pekný,na predaj? ;)
19:39-- Eduard: Velus, žiarovky to nie sú. Do toho Marantza idú axiálne žiarovky s teplým svetlom. Na modro svieti v podstate presvit od žiaroviek cez tú rádioškálu. Čo sa týka hodnoty, že am bol urobený zásah... Vieš, takejto elektroniky je kopa a ja si myslím, že to skôr niekto ocení ako funkčný kus retroelektroniky, ako keby sa mal patlať v tom, že tam je viac vecí už nie pôvodných. Ja by som rozhodne ako kupca ocenil, že si na tom niekto dal prácu a dal tam silič, pretože tu je predpoklad kvalitnej rádiovej časti a homemade ladenom zosilňovači. Žiadne výčitky. Kto che kúpiť za hubičku, bude špekulovať, kto chce kúpiť funkčné pekné retro, tak to ocení.
12:32-- velus: Jo a svítí to stejne jako tvoje : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
12:28-- velus: Jo ten zesilovač si tam určitě vložil tchán ,,,, ale to mi sběratelé původních strojů neocení ------- :-)
12:27-- velus: No vidíš , to by mě teda zajímalo ,co tam svítí , jestli dioda nebo co . Ale musím najít odvahu to rozšroubovat ..... Abych to zase do kupy .... Pokud někdo se dival jak ten kus vypadá, tak jednou mi to tchán pujcil ,abych si mohl poslouchat radio ,a tu reprobednu ,co je nad přístrojem ,tak tu k tomu mi dal na poslech ... :-)
1:26-- Eduard: Ja by som skôr ocenil, že si niekto dal tú prácu a dal do toho tunera zosilňovač. Ale!... V súčasnej dobe povedať, že svieti krásne na modro, keď dnes na modro svieti už aj WC doska, považujem u seba za neprijateľné. Ó ako sme žasli pred 30 rokmi, keď sme vedeli, že modrá LED dióda je najnáročnejšia na výrobu a že to nie je také ľahké... A dnes keď vidím domový zvonček, USB kľúč, autorádio, rádiobudík, telefóny, skrátka do všetkého sa cpe modrá! NIE! Zlaté teplé svetlo obyčajných žiaroviek!. Minule mi kamarát nadával, že si kúpil Marshall gitarové kombo a tam na vypínači bola vždy tlejivka, akože ťažké retro. A strašne zúril, keď zistil že je tam červená LED dióda. Tak som ho upokojoval slovami, že nech je rád, že tam dneska nedali LED-ku modrú! O.O
21:19-- velus: A tento tuner Kenwood mi nechce nikdo koupit ,asi proto, že je do něj dodělán zesilovač ... krásně v noci modře svítí : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
21:17-- velus: TADY SI MUJ BYVALY TCHAN POSKLADAL NETRADICNE VEZ "NA VYSKU" «Klikni sem na otvorenie odkazu»
21:14-- velus: TAK se OMLOUVÁM, ODKAZ JSEM MEZITIM UPRAVIL , ONEN ZBESILÝ RADIOMAGNETOFON JAPONSKY ,ZNACKY ORION JE NA TOMTO ODKAZU «Klikni sem na otvorenie odkazu»
20:25-- PotPalo: Tak zase modrá. Nejako sa to stratilo.
19:14-- Eduard: Neverím, niekto klikol na "Nastavenia" a zmenil si farbu textu!!!....
17:56-- PotPalo: Modrá je dobrá...
17:18-- krtek: Mám hezčí růžovou ♥
17:17-- krtek: TEPLÁREŇ
17:24-- Štefan : Idú dvaja teplý po Bajkalskej,pozri oni nám stavajú klub-Tepláreň,preto tá ružovučká. :D
21:12-- PotPalo: Jak to, že jseš růžovej, vole?
16:41-- velus: domácí zděděná aparatura : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:40-- velus: a taky prodáno : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:38-- velus: Prodáno panu TUANOVI : «Klikni sem na otvorenie odkazu»
16:35-- velus: DETAIL «Klikni sem na otvorenie odkazu»

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Články

 

AX-22 sound system

Nenáročná komponentná zostava

 
PREDANÉ
 
Popis predmetu:

Vintage zvukový systém z druhej polovice 80. rokov o šírke 435 mm.
Motorom je zosilňovač JVC AX-22 s podľa mňa úplne postačujúcim výkonom výkonom 2x35W, funkciou LOUDNESS, korekciami BASS, TREBLE, reprovýstupy A,B, plne funkčný.
Tuner FX-33L s malou chybou stereodekodéra, hrá iba v režime MONO, reprodukcia ale postačujúca.
Dvojkazetový deck TD-W11 už je predaný.
Zostava je vhodná do nenáročnej dieľničky, kamkoľvek, kde sa nevyžaduje ťažké HiFi. Samozrejme tomu je prispôsobená aj cena. Celý set je tak, ako je na mojich originálnych fotografiách za 45€. Individuálny predaj možný, ale rátajte s vyššími cenami za jednotlivé komponenty zvlášť. (40€ AMP, 15€ TUN).

Po negatívnych skúsenostiach NEZASIELAM NA DOBIERKU, zašlem iba po platbe vopred na účet, pri osobnom odbere samozrejme rád predvediem a vysvetlím používanie.

Oboznámte sa prosím aj s mojimi PODMIENKAMI PREDAJA.

Parametre, výbavaHodnotaPoznámka
Zasielacie podmienkyNIE DOBIERKAZaslanie po platbe vopred na účet
Cena:40€ 

Pridané do ponuky: 27.11.2016
Predané: 6.1.2017


Originálne fotografie predávanej veci:
Kliknite si na originálnu fotografiu predávanej veci pre zväčšenie a prehliadku fotogalérie:

gallery1

Späť na zoznam vecí Na PREDAJ

© Eduard, www.boombox.sk

Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -