tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 101 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O
20:53-- PotPalo: Tak ja práve niečo vyrábam, ale nesúvisí to s boomboxami, tak radšej mlčím.
16:40-- Schwarz14: Nikto nič???
16:33-- Schwarz14: ????
16:33-- Schwarz14: ty vole čo je tu také ticho :D :D :D :D :D ___
4:13-- PotPalo: mrk. áááá, nič nové.
23:50-- PotPalo: Ja sem občas mrknem. A neodhlasujem sa, tak to tu asi straší... :D
20:15-- Eduard: .. a ja že už sem nikto nechodí. No veď aj načo? ...
20:15-- Eduard: Ty tu čo robíš PotPalo??
9:56-- Eduard: Tak! To je presne to, čo kto nezažil, nevie! :P
11:05-- PotPalo: To môžem potvrdiť. Po poslednom upratovaní neviem nájsť nejaké veci, ktoré som predtým presne vedel, kde v tom bordeli sú.
10:50-- Eduard: Palino, také blbé otázky, veď vieš ako to vyzerá u mňa doma. Nemám čas na nič a na tej motorke sa nie a nie zabiť. Ale nie, opustila ma vášeň a kým si nedám dom do poriadku po tých vyjebaných lemploch čo mi pred piatimi rokmi robili rekonštrukciu, tak si asi moc neškrtnem s boomboxami. Tá veľká bordel kopa na mojom stole je odstrašujúca, ale ani omylom si na nej neurobím poriadok. Takto v tej kope vždy nájdem čo potrebujem. Mám skúsenosť, že akonáhle niečo čo bolo na jednom mieste odložím na poriadok niekam, stratí sa to v análoch priestoru a už to nedokážem nájsť.
2:17-- PotPalo: Prečo sa nič nedeje? Takto sa dejiny nepíšu...
23:29-- Eduard: Zdravím Štefan! Ďakujem za prianie. Nuž čo, o záhradku sa moc asi nestarám, už sem asi nechodí toľko ľudí. A som tak lenivý, že sa mi ani nechce pozrieť akú mám návštevnosť... :-)
8:22-- Štefan : Zdravím všetkých,hlavne Eduarda má dnes meniny.Tak všetko najlepšie k meninám,aj keď niektorý to majú na háku. Keď som sem po dlhšej pauze zavítal,tak mám prosbu, zháňam schému na Školský Generátor SP-001 výrobca Tesla Lanškroun,na nete ani prd len obrázky.Pomohli by chalani z Čiech ktorý by mohli poznať niekoho z tej oblasti.Ďakujem .
20:04-- Eduard: Chalani ďakujem, článok o JVC RC-646L som mierne zredukoval na základe vašich podnetov. Ďakujem.
19:54-- Eduard: Ahojte, bol napadnutý server a moju stránko uvyhadzovalo, že obsahuje vírus. Ak také niečo v budúcnosti bude, prosím vás, dajte mi o tom vedieť. Nič deštruktívne, iba to zaťažovalo počítače.
21:55-- Eduard: Ďakujem teda za informácie, trošku zrevidujem ten článok keď už je to tam tak všetko rozpísané.
21:54-- Eduard: Čaute všetci! Ďakujem za pripomienky, určite ich zakomponujem do článku. Som v osledné dni dosť rozhádzaný pretože doma máme zase bojisko a chcel som mať článok už bezodkladne vonku. Nechcelo sa mi do detailov zaoberať vyhľadávaním skladieb a aj som sa pokúšal študovať ten návod na vyhľadávanie, ale nechal som to na čitateľoch ako si poradia. Krtek, dík za postreh, áno, pred kúpoukazeťáku som bol informovaný, že sú tam vymenené kondenzátory a to som tm zabudol uviesť. Zajtra to určite napravím! Čo sa týka hudby 70. rokov, to by som bral, ja si púšťam 80-ky na kazeťáku a to neni ono. Asi budem musieť vytiahnuť fakt nejaké klasické funky 70. rokov, ale asi ani to nebude ono. Tak potom bude buď Zeppelin, alebo Purple...
Tie nápisy nechápem ani ja, ale nech sa k tomu tu vyjadrí Maťo. Akože fakt, je to frajer|!
20:30-- Martin z K: Ešte má 646tka funkciu aj Rewind auto play, Pri vypnutom skenovaní a zatlačení play a rew, sa páska pretoči na začiatok a pustí sa play.
20:27-- Martin z K: Ahoj Edo, parádny článok:))) Ako píše krtek, tá LED v strede má funkciu okrem indikácie pauzy,ked svieti aj pri vyhľadávaní skladieb, ked stlačíš pauzu, tak nájde až nasledujúcu skladbu.Potom sa pauza uvolní. Po opätovnom stlačení znovu vyhľadáva až nasledujúcu skladbu.
18:09-- krtek: Ahoj, web mi funguje a ani antivir už ho nepovažuje za hrozbu :)
Článek o JVC jsem právě dočetl a mám k němu pár poznámek. LED pauzy není jenom pro estetiku, ale proto, že pauza má funkci tlačítka -2- při vyhledávání skladeb. Je to zajímavý řešení a stojí za zmínku. Další věc, všiml jsem si vyměněných kondenzátorů. To je tvoje práce, nebo už to tak bylo? Jak popisuješ kvalitu zvuku, tak mu to evidentně nijak nepomohlo. Mě to hraje ploše i s původníma kondíkama, nicméně nesmíme zapomínat, že stroj je optimalizovaný na hudbu 70. let a tu reprodukuje celkem slušně. Jo a ty nápisy navrchu jsou fakt opravovaný? Tomu se mi nechce věřit. Maťo má tiskárnu na kazeťáky?? :|
8:37-- Eduard: Opravil som skripty v niektorých článkoch a už mne to otvára okamžite. V zdrojovom kóde je toľko bordelu, ani neviem kde sa to tam berie, ale je to daň za všetky facebookové panely a iné chobotiny, ktoré keď sa naseriem vyhádžem odtiaľto :-)
21:12-- Eduard: Čaute, je tu niekto??? Prosím Vás, mohli by ste mi sem na chat napísať, či nemáte problém s načítaním stránnk, napríklad Our Boomboxers? Mne sa to zastaví na nejakom Facebooku a authedmin.eu a stránka nabehne až po hodnej chvíli. Ďakujem.
20:24-- Martin z K: Pozdravujem všetkých priaznivcov krásnych a kvalitných strojov. Budem sa snažiť tu dať čo najskôr tie moje raritky čo mám.
14:21-- Schwarz14: Neviem či som sa už pýtal ale neviete niekto alebo prípadnr nevlastníte rádiomagnetofón s gramofónom Sharp VZ 2500?Len tak pre zaujímavosť sa pýtam

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok
www.BOOMBOX.sk - rádiomagnetofóny a vintage elektronika
História:

Zháňam / Ponúkam / Chcem vymeniť

Ponúkame vám možnosť zúčastniť sa malého blšáku. Ak niekto niečo má a nechce to, alebo ak niekto niečo nemá a chce to, môže si sem pridať ponuku, alebo dopyt. Viac info a pravidlá vovnútri.
Prispievať môžu len registrovaní užívatelia. Prosím najskôr sa prihlás, alebo zaregistruj
Posledný príspevok
 » Zháňam / Ponúkam / Chcem vymeniť  » TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Andrej

Andrej
4 príspevkov
---
Bydlisko:
n.a.
14.03.2015 16:55

TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA

Zdravím. Chcel by som kúpiť TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 najlepšie strieborný, ale nieje podmienkou. Ocenil by som výborný stav. Pokiaľ by bolo aj niečo iné v podobnej kvalite ponúknite prosím.

Andrej
 
Eduard

Eduard
90 príspevkov
---
Bydlisko:
Bratislava
Slovakia
14.03.2015 18:57
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Andrej, jednu dobrú radu ti dám, dávaj si pozor čo kúpiš. Tieto stroje sa veľmi zle rozoberajú a málokedy sú v top stave, pretože servis je náročný. O tom svedčí aj cena. Nikdy si ho nedaj poslať, precestuj aj pol republiky, ale musíš vedieť na čom si. Žiadne slabé pretáčanie, žiadne troška kolíše...
Buzoš ponúkal už zopárkrát tento stroj, ale vždy keď som hovoril s majiteľom, mlžil a nevedel mi nič povedať o ňom. Kto takúto mašinu má v top stave, aj ti vie o nej niečo povedať. Kto ju zdedil po deduškovi, nevie nič, iba to, že stojí na eBay cez 200€.


Eduard,
Site admin
www.boombox.sk

 
Andrej

Andrej
4 príspevkov
---
Bydlisko:
n.a.
15.03.2015 08:53
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Ďakujem za info. Práve preto som sa obrátil sem. Chcel by som ho kúpiť od niekoho spoľahlivého. Cena je vysoká, ale čo mám robiť keď sa mi páči.

Andrej
 
mirda

mirda
6 príspevkov
---
Bydlisko:
n.a.
16.03.2015 20:08
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Zdravím,risknul jsem koupi z Francie,stálo mě to 5100 kč i s dopravou,nešel výškový repro,žárovky nesvítily a nepřetáčel mag.jen přehrával.U výškáče byl vadný kondenzátor,žárovky jsem nahradil ledkama,a že nepřetáčí mi nevadí.Je jasný,že potřeboval vyčistit a předek vyleštit,jsem velice spokojený jak hraje.Zkoušel jsem dostat magnet.ven ale to se mi nepovedlo,něco tam drží a nemůžu přijít nato co to je.

Upravil mirda - 16.03.2015 20:08
 
Andrej

Andrej
4 príspevkov
---
Bydlisko:
n.a.
16.03.2015 21:33
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Myslíte že by som mal kúpiť tento:

http://www.ebay.de/itm/Radiorecorder-Telrfunken-HIFI-Studio-1m-Ghettoblaster-/131456856117?

Andrej
 
mirda

mirda
6 príspevkov
---
Bydlisko:
n.a.
16.03.2015 22:40
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
No vypadá pěkně,ale myslím že pod 230 euro nepůjde,plus doprava.Ale jestli na to máš,tak to kup.Určitě počítej s tím že nebude na 100%.Možná že bude?!Přál bych ti ho. 
Eduard

Eduard
90 príspevkov
---
Bydlisko:
Bratislava
Slovakia
16.03.2015 23:12
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Prajem ti, aby si sa z toho vyspal, pretože skoro tri stovky bez dopravy je ozaj šialené. Na rozdiel však od kultu SHARP GF-777, čo je ozaj nafúknutá bublina s neprimerane zlým zvukom oproti svojej vizáži sú toto lepšie vyhodené peniaze. Ja som len zvedavý, kedy sa dostanem k tomu svojmu. Len z tej obavy to naťahujem.

Eduard,
Site admin
www.boombox.sk

 
Andrej

Andrej
4 príspevkov
---
Bydlisko:
n.a.
17.03.2015 09:28
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Dal by ho za 220 + 30 pošta. Je to aj tak veľa. Nezdá sa mi ten signal meter, je trochu nakrivo?

Andrej
 
Eduard

Eduard
90 príspevkov
---
Bydlisko:
Bratislava
Slovakia
02.04.2015 15:17
Re: TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
Kúpil som rmgf a tiež bol indikátor nakrivo. Povedal som si že to bude nič, vyrovnám, posuniem ručičku, hovno zlatá rybka, tá pružinka čo vychyľuje ručičku bola prasknutá a ručička visela v 3/4 stupnice. Mohol som ho vyhodiť, bolo to neneopraviteľné.

Eduard,
Site admin
www.boombox.sk

 
 » Zháňam / Ponúkam / Chcem vymeniť  » TELEFUNKEN HI-FI STUDIO M1 KÚPA
| + -