tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 109 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
18:07-- Eduard: No to sme dopadli teda! Ale je to vekom a samozrejme spoločenskými pomermi. Veľa všeličoho sa udialo, tak sa aj človek podľa toho nejak nastaví. Ja si hovorím každým rokom, že sa do niečoho pustím, ale vždy je to iba predsavzatie na Silvestra. Už sú iné priority, ale drieme to určite, nezanevieram. Uvidíme čo bude.
10:14-- Teslak: Aj u mňa priatelu už mi ostali v izbe lebo bicie, nejaké DJ prehrávače a zopár gitár.Ale neveril by si mi koľkokrát mi píšu ľudia ohľadom rady alebo opravy magnetofonov hlavne kotucakov.Ale celá zbierka je už dávno minulosť až na jeden mgf čo som dostal od kamaráta.
12:19-- Eduard: Jéééj, sem niekto aj píše? Ahoj Tomáš! No vieš, veľa vecí sa zmenilo, ale vidíš, žijem, zbierka zapadá prachom, ale pravidelne ju vysávam, takže nie je to až také zlé. Asi čakám na dôchodok, kedy budem mať na tieto veci omnoho viac času a voľnú myseľ.
13:18-- Teslak: Ako žiješ nebol som tu už niekoľko rokov
13:18-- Teslak: Ahoj Edo !
20:22-- Eduard: Zdravím, nie, 820-ku by som si chcel nechať. Tesla "expozíciou" som dosť oklieštil, nechávam si iba SM 260, 261 a 820-ku.
19:26-- glastron: zdravim eduard,nahodou teslu 820a nepredavate? dakujem
7:06-- Eduard: Palo, aj by som povedal, že je asi dobré sa zamyslieť či preferovať kvantitu, alebo kvalitu. Takže mojim plánom je oddeliť zrno od pliev a konečne na čo sa chystám už roky, zredukovať počet magičov doma. No ale je tu tá druhá zložka a to je čas. To už je horšie. Hodina denne by bol čas, ale na takúto robotu treba niekoľko hodín v kuse aby človek nestratil niť.
23:04-- PotPalo: Ono je hlavne problém s časopriestorom. Nieje čas a ani priestor. :S
17:01-- Eduard: Tak no, žijú, prežívajú, čaká sa na znovuzobudenie ktoré nie a nie prísť. :-)
14:15-- oneeeee: boomboxy ešte žijú .
18:22-- Eduard: No né, sem aj niekto chodí???? Krtek, kde máš web??? Ja žijem, s rúškom na ksichte!
14:52-- krtek: Všude to zdechlo, už to nikdo nesbírá :P
14:52-- karlosg: uz to tu zdochlo?
12:27-- Eduard: ... a posledný... :P
0:16-- PotPalo: Prvý! :P
18:40-- PotPalo: O mesiac o tomto čase už bude po Vianociach. Ako dobre. ;)
9:41-- Eduard: Aj tak to nikto nečíta a vôbec, netuším kde tá chyba je. Ja nemám čas čítať svoju vlastnú stránku! :P
16:38-- PotPalo: "webového profilu profilu " na hlavnej stránke...
18:32-- PotPalo: To jej otvoríme škárku bez sieťky, ale to je na druhom konci bytu, teda na balkóne, to by pavúky mali dlhú cestu až sem. To by trikrát zablúdili, než by sa mi sem odtiaľ dostali.
15:10-- Eduard: Ale jedno nechápem, ako tá hrdzavá mačka vie prejsť cez sieťku... O.O
14:43-- PotPalo: Aj u teba? Sedia v kúte a pozorujú dianie v miestnosti. Ja ich volám špióni. Ako sa dostanú dnu netuším, všade sú sieťky. Aj teraz tu jedného špióna mám, v kúte sa tvári že tam nieje.
12:25-- Eduard: Jáj Palino, rovnako ako nedokážem riešiť predčasný prechod žien do klimaktéria, nepomôžem ti ani v tomto. Blbá chrobač ale áno. Už sa sťahuje zvonka dnu a dom je plný spiderov.
22:22-- PotPalo: Blbá chrobač! Zase ten starý chrobák: keď sa prihlásim na boombox.sk (bez www, úvodná stránka) a kliknem na odkaz ktorý je s www na začiatku (áno, sú tu pomiešané časti stránky s a bez www), tak tam nie som prihlásený. A zrejme to funguje aj naopak. Preto som bol prihlásený kedysi dvakrát, páč to chcelo prihlásenie znova. Nejako to má rozdvojenú osobnosť, tento systém. Nech žije hmyz! :P
22:13-- PotPalo: Nič! Zabalené v troch červených krabiciach so striebornými hviezdičkami. Alebo pokiaľ predsa niečo, tak by som chcel svetový mier. Alebo aspoň svätý pokoj. :D
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Zmeny v roku 2016 na BOOMBOX.sk

Napísal: Eduard
'

11.1.2016
Zmeny na stránke BOOMBOX.sk v roku 2016

Bolo nevyhnutné uskutočniť niektoré zmeny, lebo, čo si budeme hovoriť, aj človek sa mení so svojimi pohľadmi na svet a tomu som prispôsobil aj obsah webu.
Sľúbil som, že po úpravách vysvetlím všetky svoje kroky, tak čítajte.

 

Čítať ďalej...
 

Vianoce 2014

Napísal: Eduard
'

25.12.2014
BOOMBOX Vianoce 2014

Ako každé Vianoce sa snažím zdokumentovať náš príbytok tak, ako je jeden unikátny deň v roku a to na Štedrý večer.
Cez rok sa osadenstvo políc nepravidelne mení a preto nikdy neviem reálne niekomu ukázať, ako to u nás vyzerá. Totižto fotiť moju zbierku v policiach tak, aby sa na nej ukázali všetky exponáty by znamenalo prebúrať sa na dvor, prípadne zhotovovať fotografie objektívom so 14 ohniskovoou vzialenosťou, ak by som z izby nechcel mať pohľad ako z rybieho oka.

Čítať ďalej...
 

Dieľnička December 2013

Napísal: Eduard
'

23.12.2013
Malé oboznámenie sa s mojou dieľničkou - December 2013

Vianoce sú výnimočné sviatky, sú raz do roka a práve v tomto období robíme veci, ktoré nezvykneme robiť počas bežného roka.
Každému návštevníkovi je jasné, že toto je stránka zameraná na elektroniku a preto som sa rozhodol konečne nafotiť môj pracovný kút a priblížiť tak situáciu, v ktorej sa nachádzam, keď zušľachťujem svoje veci a snažím sa im vdýchnuť nový život. A práve preto nebudem ukazovať, ako to vyzerá v našej kuchyni, ale tu, na mojom operačnom stole.

Čítať ďalej...
 

Konečne hotovo! Toto už sa obývačkou nazvať nedá...

Napísal: Eduard
'

14.10.2012

Konečne hotovo! Vitajte u nás doma!

Musel prísť až október 2012, aby som mohol konečne uverejniť rozmiestnenie mojej zbierky na novom pôsobisku. Slúbil som fotky do konca týždňa, tu sú. Poďme sa teda pozrieť, ako dopadla naša "architektonická" úchylka.

Čítať ďalej...
 

Ľudia sú rôzni....

Napísal: Eduard
'

13.7.2011

Ľudia sú rôzni...

Pri tvorbe tohto webu som sa rozhodol, že vytvorím aj rubriku Zápisník, akýsi miniblog, ktorý odráža moje životné názory, ktoré sa síce môžu časom meniť a nemusí s nimi každý súhlasiť, ale v dobe písania tohto článku sú také, aké sú a za svoje názory sa nehanbím.
Navonok všeobecne a nudne vyzerajúca téma tu však vyjadruje negatívne stránky ľudského spolužitia a správania sa nielen vo virtuálnom svete internetovej komunikácie.
Postavy a udalosti žiaľ nie sú vymyslené, o to je situácia smutnejšia, ale samozrejme konkretizovať postavy nebudem. Nech sa v nich každý, koho sa to týka nájde. V žiadnom prípade nechcem ani postavy príbehov súdiť. S heslom "Na každú sviňu sa varí voda" nemusím používať frázu o Božích mlynoch, ktoré melú pomaly, ale isto, nakoľko duchovnej sfére priveľmi nevzdávam hold.
Uvediem veľmi nepresné číslo, ale vezmime si, že človek sa v priemere dožije okolo 65-70 rokov a vynára sa otázka, aká stopa ostane na tomto svete po jednotlivcovi? Pozitívna? Negatívna? Kto si, a akým spôsobom vybuduje na tomto svete zásluhy, alebo naopak "antizásluhy"?

Čítať ďalej...
 

Stránka 1 z 2

<< Začiatok < Predch. 1 2 Nasl. > Koniec >>
| + -