tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 78 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
18:07-- Eduard: No to sme dopadli teda! Ale je to vekom a samozrejme spoločenskými pomermi. Veľa všeličoho sa udialo, tak sa aj človek podľa toho nejak nastaví. Ja si hovorím každým rokom, že sa do niečoho pustím, ale vždy je to iba predsavzatie na Silvestra. Už sú iné priority, ale drieme to určite, nezanevieram. Uvidíme čo bude.
10:14-- Teslak: Aj u mňa priatelu už mi ostali v izbe lebo bicie, nejaké DJ prehrávače a zopár gitár.Ale neveril by si mi koľkokrát mi píšu ľudia ohľadom rady alebo opravy magnetofonov hlavne kotucakov.Ale celá zbierka je už dávno minulosť až na jeden mgf čo som dostal od kamaráta.
12:19-- Eduard: Jéééj, sem niekto aj píše? Ahoj Tomáš! No vieš, veľa vecí sa zmenilo, ale vidíš, žijem, zbierka zapadá prachom, ale pravidelne ju vysávam, takže nie je to až také zlé. Asi čakám na dôchodok, kedy budem mať na tieto veci omnoho viac času a voľnú myseľ.
13:18-- Teslak: Ako žiješ nebol som tu už niekoľko rokov
13:18-- Teslak: Ahoj Edo !
20:22-- Eduard: Zdravím, nie, 820-ku by som si chcel nechať. Tesla "expozíciou" som dosť oklieštil, nechávam si iba SM 260, 261 a 820-ku.
19:26-- glastron: zdravim eduard,nahodou teslu 820a nepredavate? dakujem
7:06-- Eduard: Palo, aj by som povedal, že je asi dobré sa zamyslieť či preferovať kvantitu, alebo kvalitu. Takže mojim plánom je oddeliť zrno od pliev a konečne na čo sa chystám už roky, zredukovať počet magičov doma. No ale je tu tá druhá zložka a to je čas. To už je horšie. Hodina denne by bol čas, ale na takúto robotu treba niekoľko hodín v kuse aby človek nestratil niť.
23:04-- PotPalo: Ono je hlavne problém s časopriestorom. Nieje čas a ani priestor. :S
17:01-- Eduard: Tak no, žijú, prežívajú, čaká sa na znovuzobudenie ktoré nie a nie prísť. :-)
14:15-- oneeeee: boomboxy ešte žijú .
18:22-- Eduard: No né, sem aj niekto chodí???? Krtek, kde máš web??? Ja žijem, s rúškom na ksichte!
14:52-- krtek: Všude to zdechlo, už to nikdo nesbírá :P
14:52-- karlosg: uz to tu zdochlo?
12:27-- Eduard: ... a posledný... :P
0:16-- PotPalo: Prvý! :P
18:40-- PotPalo: O mesiac o tomto čase už bude po Vianociach. Ako dobre. ;)
9:41-- Eduard: Aj tak to nikto nečíta a vôbec, netuším kde tá chyba je. Ja nemám čas čítať svoju vlastnú stránku! :P
16:38-- PotPalo: "webového profilu profilu " na hlavnej stránke...
18:32-- PotPalo: To jej otvoríme škárku bez sieťky, ale to je na druhom konci bytu, teda na balkóne, to by pavúky mali dlhú cestu až sem. To by trikrát zablúdili, než by sa mi sem odtiaľ dostali.
15:10-- Eduard: Ale jedno nechápem, ako tá hrdzavá mačka vie prejsť cez sieťku... O.O
14:43-- PotPalo: Aj u teba? Sedia v kúte a pozorujú dianie v miestnosti. Ja ich volám špióni. Ako sa dostanú dnu netuším, všade sú sieťky. Aj teraz tu jedného špióna mám, v kúte sa tvári že tam nieje.
12:25-- Eduard: Jáj Palino, rovnako ako nedokážem riešiť predčasný prechod žien do klimaktéria, nepomôžem ti ani v tomto. Blbá chrobač ale áno. Už sa sťahuje zvonka dnu a dom je plný spiderov.
22:22-- PotPalo: Blbá chrobač! Zase ten starý chrobák: keď sa prihlásim na boombox.sk (bez www, úvodná stránka) a kliknem na odkaz ktorý je s www na začiatku (áno, sú tu pomiešané časti stránky s a bez www), tak tam nie som prihlásený. A zrejme to funguje aj naopak. Preto som bol prihlásený kedysi dvakrát, páč to chcelo prihlásenie znova. Nejako to má rozdvojenú osobnosť, tento systém. Nech žije hmyz! :P
22:13-- PotPalo: Nič! Zabalené v troch červených krabiciach so striebornými hviezdičkami. Alebo pokiaľ predsa niečo, tak by som chcel svetový mier. Alebo aspoň svätý pokoj. :D
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

!Our Boomboxers

Our Boomboxers - vizitkár spriatelených zberateľov klasickej audiotechniky

Nachádzate sa v sekcii Our Boomboxers.
Môžete si v nej pozrieť vizitky jednotlivých zberateľov starej techniky, tématicky blízkej mojej stránke. Nakoľko som konzervatívny iba v určitých sférach, prijmem žiadosti aj o prezentáciu elektrónkovej techniky. Budem však rád, ak sa to všetko bude točiť hlavne okolo boomboxov, kazetových deckov, receiverov, kotúčákov, prípadne inej HiFi techniky vrátane reprosústav, proste všetko čo sa krúti okolo svojej osi pomocou gumičiek a remeňov.
Všetko je o dohode.
Po prezretí a porovnaní jednotlivých vizitiek môžete dať v tomto zozname "vystavovateľov" vášmu favoritovi taký počet hviezdičiek, aký si zaslúži. Počet hviezdičiek sa priemeruje hlasmi, takže neznamená, že ak niekto prvý dá plný počet a dvaja po ňom iba tri, že ostane plné pole "Very good". Tak bojujte o svoju priazeň!
Projekt už je spustený a v poradí už sú ďalší, takže sa sem vráťte, možno od vašej poslednej návštevy niekto pribudne.
Pripomienky a žiadosti na zaradenie do vizitkára mi môžete zasielať na môj e-mail, na všeobecnú diskusiu už je vytvorená téma vo Fóre.
Informácie k vytvoreniu vizitky si nájdete  v tomto formulári vo Worde, kde sú všetky požiadavky a informácie. Po vyplnení mi ho zašlite. Ak sa dá, použite formát staršieho MS OFFICE - *.doc, nie MS OFFICE 2007 - *docx. Ak nie, poradím si.

! Všetky články v tejto sekcii sú vyjadrením názorov a postojov ich vystavovateľov a nemusia sa stotožňovať s mojim.

! Príspevky od používateľov neprešli gramatickou korektúrou, takže sa mi snažte sa dodať správne predlohy. Je to vaša vizitka!


Detaily ku konkrétnemu modelu sa otvoria po kliknutí na fotografiu, alebo typ v tabuľke.

 

BOOMBOX avatar

MenoAliasZameranieŠtát

Mesto

Kraj

Dátum zaradenia do vizitkára /  Posledná aktualizácia

Vaše hodnotenie
Libor libi.holanBoomboxy, písničky - disco 80. let

CZ

Frýdek Místek

Moravskoslezský

23.2.2013

22.12.2015

 
TomášTeslák

HiFi magnetofóny - len TESLA

SK

Trnava

Trnavský

25.2.2013

7.8.2015

 
VlastakrtekKazetové radio - magnetofony vyrobené kolem roku 1980

CZ

Hulín

Zlínský kraj

25.2.2013  
VlastooneeeeeAKAI - MAXELL , HI-FI  70. a 80. rokov , satelitné vys. a tak

SK

Martin

Žilinský kraj

5.11.2017

23.10.2017

  
MartinMzKBoomboxy, vintage technika 70. a 80. rokov

SK

Košice

Košický kraj

14.1.2018

17.8.2018

 

Na začiatok

© Eduard, www.boombox.sk
Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -