tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 15 návštevníci a jeden člen je on-line

  • Karlos

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O
20:53-- PotPalo: Tak ja práve niečo vyrábam, ale nesúvisí to s boomboxami, tak radšej mlčím.
16:40-- Schwarz14: Nikto nič???
16:33-- Schwarz14: ????
16:33-- Schwarz14: ty vole čo je tu také ticho :D :D :D :D :D ___
4:13-- PotPalo: mrk. áááá, nič nové.
23:50-- PotPalo: Ja sem občas mrknem. A neodhlasujem sa, tak to tu asi straší... :D
20:15-- Eduard: .. a ja že už sem nikto nechodí. No veď aj načo? ...
20:15-- Eduard: Ty tu čo robíš PotPalo??
9:56-- Eduard: Tak! To je presne to, čo kto nezažil, nevie! :P
11:05-- PotPalo: To môžem potvrdiť. Po poslednom upratovaní neviem nájsť nejaké veci, ktoré som predtým presne vedel, kde v tom bordeli sú.
10:50-- Eduard: Palino, také blbé otázky, veď vieš ako to vyzerá u mňa doma. Nemám čas na nič a na tej motorke sa nie a nie zabiť. Ale nie, opustila ma vášeň a kým si nedám dom do poriadku po tých vyjebaných lemploch čo mi pred piatimi rokmi robili rekonštrukciu, tak si asi moc neškrtnem s boomboxami. Tá veľká bordel kopa na mojom stole je odstrašujúca, ale ani omylom si na nej neurobím poriadok. Takto v tej kope vždy nájdem čo potrebujem. Mám skúsenosť, že akonáhle niečo čo bolo na jednom mieste odložím na poriadok niekam, stratí sa to v análoch priestoru a už to nedokážem nájsť.
2:17-- PotPalo: Prečo sa nič nedeje? Takto sa dejiny nepíšu...
23:29-- Eduard: Zdravím Štefan! Ďakujem za prianie. Nuž čo, o záhradku sa moc asi nestarám, už sem asi nechodí toľko ľudí. A som tak lenivý, že sa mi ani nechce pozrieť akú mám návštevnosť... :-)
8:22-- Štefan : Zdravím všetkých,hlavne Eduarda má dnes meniny.Tak všetko najlepšie k meninám,aj keď niektorý to majú na háku. Keď som sem po dlhšej pauze zavítal,tak mám prosbu, zháňam schému na Školský Generátor SP-001 výrobca Tesla Lanškroun,na nete ani prd len obrázky.Pomohli by chalani z Čiech ktorý by mohli poznať niekoho z tej oblasti.Ďakujem .
20:04-- Eduard: Chalani ďakujem, článok o JVC RC-646L som mierne zredukoval na základe vašich podnetov. Ďakujem.
19:54-- Eduard: Ahojte, bol napadnutý server a moju stránko uvyhadzovalo, že obsahuje vírus. Ak také niečo v budúcnosti bude, prosím vás, dajte mi o tom vedieť. Nič deštruktívne, iba to zaťažovalo počítače.
21:55-- Eduard: Ďakujem teda za informácie, trošku zrevidujem ten článok keď už je to tam tak všetko rozpísané.
21:54-- Eduard: Čaute všetci! Ďakujem za pripomienky, určite ich zakomponujem do článku. Som v osledné dni dosť rozhádzaný pretože doma máme zase bojisko a chcel som mať článok už bezodkladne vonku. Nechcelo sa mi do detailov zaoberať vyhľadávaním skladieb a aj som sa pokúšal študovať ten návod na vyhľadávanie, ale nechal som to na čitateľoch ako si poradia. Krtek, dík za postreh, áno, pred kúpoukazeťáku som bol informovaný, že sú tam vymenené kondenzátory a to som tm zabudol uviesť. Zajtra to určite napravím! Čo sa týka hudby 70. rokov, to by som bral, ja si púšťam 80-ky na kazeťáku a to neni ono. Asi budem musieť vytiahnuť fakt nejaké klasické funky 70. rokov, ale asi ani to nebude ono. Tak potom bude buď Zeppelin, alebo Purple...
Tie nápisy nechápem ani ja, ale nech sa k tomu tu vyjadrí Maťo. Akože fakt, je to frajer|!
20:30-- Martin z K: Ešte má 646tka funkciu aj Rewind auto play, Pri vypnutom skenovaní a zatlačení play a rew, sa páska pretoči na začiatok a pustí sa play.
20:27-- Martin z K: Ahoj Edo, parádny článok:))) Ako píše krtek, tá LED v strede má funkciu okrem indikácie pauzy,ked svieti aj pri vyhľadávaní skladieb, ked stlačíš pauzu, tak nájde až nasledujúcu skladbu.Potom sa pauza uvolní. Po opätovnom stlačení znovu vyhľadáva až nasledujúcu skladbu.
18:09-- krtek: Ahoj, web mi funguje a ani antivir už ho nepovažuje za hrozbu :)
Článek o JVC jsem právě dočetl a mám k němu pár poznámek. LED pauzy není jenom pro estetiku, ale proto, že pauza má funkci tlačítka -2- při vyhledávání skladeb. Je to zajímavý řešení a stojí za zmínku. Další věc, všiml jsem si vyměněných kondenzátorů. To je tvoje práce, nebo už to tak bylo? Jak popisuješ kvalitu zvuku, tak mu to evidentně nijak nepomohlo. Mě to hraje ploše i s původníma kondíkama, nicméně nesmíme zapomínat, že stroj je optimalizovaný na hudbu 70. let a tu reprodukuje celkem slušně. Jo a ty nápisy navrchu jsou fakt opravovaný? Tomu se mi nechce věřit. Maťo má tiskárnu na kazeťáky?? :|
8:37-- Eduard: Opravil som skripty v niektorých článkoch a už mne to otvára okamžite. V zdrojovom kóde je toľko bordelu, ani neviem kde sa to tam berie, ale je to daň za všetky facebookové panely a iné chobotiny, ktoré keď sa naseriem vyhádžem odtiaľto :-)
21:12-- Eduard: Čaute, je tu niekto??? Prosím Vás, mohli by ste mi sem na chat napísať, či nemáte problém s načítaním stránnk, napríklad Our Boomboxers? Mne sa to zastaví na nejakom Facebooku a authedmin.eu a stránka nabehne až po hodnej chvíli. Ďakujem.
20:24-- Martin z K: Pozdravujem všetkých priaznivcov krásnych a kvalitných strojov. Budem sa snažiť tu dať čo najskôr tie moje raritky čo mám.
14:21-- Schwarz14: Neviem či som sa už pýtal ale neviete niekto alebo prípadnr nevlastníte rádiomagnetofón s gramofónom Sharp VZ 2500?Len tak pre zaujímavosť sa pýtam

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

!Our Boomboxers

Our Boomboxers - vizitkár spriatelených zberateľov klasickej audiotechniky

Nachádzate sa v sekcii Our Boomboxers.
Môžete si v nej pozrieť vizitky jednotlivých zberateľov starej techniky, tématicky blízkej mojej stránke. Nakoľko som konzervatívny iba v určitých sférach, prijmem žiadosti aj o prezentáciu elektrónkovej techniky. Budem však rád, ak sa to všetko bude točiť hlavne okolo boomboxov, kazetových deckov, receiverov, kotúčákov, prípadne inej HiFi techniky vrátane reprosústav, proste všetko čo sa krúti okolo svojej osi pomocou gumičiek a remeňov.
Všetko je o dohode.
Po prezretí a porovnaní jednotlivých vizitiek môžete dať v tomto zozname "vystavovateľov" vášmu favoritovi taký počet hviezdičiek, aký si zaslúži. Počet hviezdičiek sa priemeruje hlasmi, takže neznamená, že ak niekto prvý dá plný počet a dvaja po ňom iba tri, že ostane plné pole "Very good". Tak bojujte o svoju priazeň!
Projekt už je spustený a v poradí už sú ďalší, takže sa sem vráťte, možno od vašej poslednej návštevy niekto pribudne.
Pripomienky a žiadosti na zaradenie do vizitkára mi môžete zasielať na môj e-mail, na všeobecnú diskusiu už je vytvorená téma vo Fóre.
Informácie k vytvoreniu vizitky si nájdete  v tomto formulári vo Worde, kde sú všetky požiadavky a informácie. Po vyplnení mi ho zašlite. Ak sa dá, použite formát staršieho MS OFFICE - *.doc, nie MS OFFICE 2007 - *docx. Ak nie, poradím si.

! Všetky články v tejto sekcii sú vyjadrením názorov a postojov ich vystavovateľov a nemusia sa stotožňovať s mojim.

! Príspevky od používateľov neprešli gramatickou korektúrou, takže sa mi snažte sa dodať správne predlohy. Je to vaša vizitka!


Detaily ku konkrétnemu modelu sa otvoria po kliknutí na fotografiu, alebo typ v tabuľke.

 

BOOMBOX avatar

MenoAliasZameranieŠtát

Mesto

Kraj

Dátum zaradenia do vizitkára /  Posledná aktualizácia

Vaše hodnotenie
Libor libi.holanBoomboxy, písničky - disco 80. let

CZ

Frýdek Místek

Moravskoslezský

23.2.2013

22.12.2015

 
TomášTeslák

HiFi magnetofóny - len TESLA

SK

Trnava

Trnavský

25.2.2013

7.8.2015

 
VlastakrtekKazetové radio - magnetofony vyrobené kolem roku 1980

CZ

Hulín

Zlínský kraj

25.2.2013  
PavelpavelhoRadio - magnetofony 80.roku

CZ

Severomoravský kraj

17.3.2013

25.4.2017

 
VlastooneeeeeAKAI - MAXELL , HI-FI  70. a 80. rokov , satelitné vys. a tak

SK

Martin

Žilinský kraj

5.11.2017

23.10.2017

  
MartinMzKBoomboxy, vintage technika 70. a 80. rokov

SK

Košice

Košický kraj

14.1.2018

17.8.2018

 

Na začiatok

© Eduard, www.boombox.sk
Všetky práva vyhradené! All rights reserved!
| + -